Carrefour market 2012 kurbanlık fiyatları

09 Ekim 2012 | Kategori: Market Kampanyaları

Carrefour market 2012 kurbanlık fiyatları

Carrefour marketlerde 2012 kurban bayramına özel kurbanlık satışları başladı. Uygun ödeme koşulları ve farklı hisse alternatifleri ile Carrefour kurban satışları başlıyor.

Kurbanlıklarınızı www.carrefour.com.tr’den sipariş vererek, CarrefourSA hipermarketlerimizden veya CarrefourSA Expres Süpermarketlerimizden zahmetsizce teslim alabilirsiniz.

Bununla beraber İstanbul ve Bodrum  için Sen-al Market www.carrefourexpres.com’u tıklayarak ve 444 10 00 Alo CarrefourSA‘yı arayarak adresinize teslim kurban siparişi verebilirsiniz.

KURBANLIKLARIN ÖZELLİKLERİ
Mağazalarımızda canlı kurban satışlarımız haricinde 2  çeşit de  paketli kurban  satışımız mevcuttur.

* 1/7 Büyükbaş Kurbanlık Hisse
*  Küçükbaş Karaman Kurban Paketi

   1/7 Büyükbaş Kurbanlık Hisse:
280-320 Kg  canlı ağırlığındaki 2 yaşını geçmiş  kurbanlık vasfına sahip  dananın, kesilip, kemiksiz hale getirilmesinden sonra, kurban etleri  (Karaciğer, Böbrek, Yürek dahil)  1/7 oranında eşit hisselere ayrılarak, 19-22 kg ortalama ağırlıkta özel paket içinde teslim edilecektir

*İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit, Tekirdağ, Denizli, Eskişehir, Adapazarı illerindeki  hipermarket ve supermarketlerinde  satılmaktadır.

Küçükbaş Karaman Kurban Paketi: Kurbanlıklarımız İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde yetiştirilen Akkaraman ırkı olup bir yaşını geçmiş, kurban olma vasfına sahip kuzulardır.

Kurban koliniz yaklaşık olarak 19-22 kg (koli darası dahil) ağırlığa sahip olup koli içinde kesilen kurbanınızın; 2 kol, 2 but, 2 kafes, 1 gerdan, muhtelif yağlar ve takım sakatatını  bulabilirsiniz.

Kurbanınınızın   sakatatlarından karın içi organları, paçaları ve kellesi hariç takım denilen akciğer, yürek, karaciğer bir ambalaj ile hazırladığımız koli içinde yer alacaktır.

*İstanbul, İzmit, Bursa, Tekirdağ, Denizli, Eskişehir, İzmir ve Adapazarı illerindeki hipermarket ve supermarketlerinde satılmaktadır.

Kurbanlıklarımız İslami usullere uygun şekilde kesildikten sonra ambalajlanmış olarak özel kolilerinde siparişi verdiğiniz mağazamızda ve seçtiğiniz zaman diliminde sizlere teslim edilecektir.

Paketli kurban kolileri ile birlikte Ülker Ducros baharat çeşirleri ve Sera Buzdolabı poşeti hediye edilecektir. Hediye ürünleri koli içinde bulabilirsiniz.

Kurban kolisi hediyeleri sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli, Kocaeli, Tekirdağ hipermarket ve supermarketlerinde, Adapazarı ve Eskişehir CarrefourSA Hipermarketlerinde vede Zonguldak CarrefourSA Expres süpermarketlerinde verilmektedir
Yorum Yapın